Szukasz wydajnego i ekologicznego sposobu na ocieplenie domu? Być może słyszałeś o urządzeniu, jakim jest pompa ciepła. Jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie będące konkurencją dla tradycyjnych pieców. Jeśli jesteś zainteresowany tematem, ale nie jesteś pewny „z czym to się je”, to nie musisz się martwić. Mamy lata doświadczenia w tym zakresie. Zajmujemy się montażem i serwisem pomp ciepła na terenie Wałcza i jesteśmy gotowi podzielić się z Tobą naszą wiedzą oraz umiejętnościami.

Montaż pomp ciepła na terenie Wałcza

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby wybrać najlepsze rozwiązanie do każdej sytuacji. Oferujemy pompy ciepła z montażem zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i lokalach użytkowych. Dysponujemy urządzeniami topowej marki Panasonic w wersji Monoblock, Split i All in One. Wierzymy, że cechuje je dobra jakość i niezawodność. Ich zróżnicowanie sprawia, że są w stanie odpowiedzieć na różne potrzeby. Dobieramy odpowiednią pompę ciepła w zależności od potrzeb grzewczych klienta oraz wielkości i typu budynku. Oferowany sprzęt nadaje się zarówno do montażu zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Mamy dostępne także kompaktowe urządzenia, dzięki czemu każdy klient znajdzie u nas sprzęt najlepiej spełniający jego potrzeby.

Cennik naszych usług można znaleźć na naszej stronie internetowej. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu odnośnie indywidualnej wyceny montażu. Nasza wycena jest darmowa.

Serwis pomp ciepła na terenie Wałcza

Jako firma z doświadczeniem oferujemy także przegląd oraz serwis pomp ciepła. Monitorowanie stanu twojego urządzenia i odpowiednia konserwacja pomoże uniknąć niespodziewanych napraw w przyszłości. Przegląd powinno przeprowadzać się regularnie, przynajmniej raz w roku. Wykonywany przez nas przegląd zawsze jest dokładny. Uwzględnia on kontrolę optymalizacji sprzętu. Zależy nam, żeby pomóc utrzymać naszym klientom dobry stan ich urządzeń na długi czas.

Jeśli zauważysz usterkę, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Oferujemy szybki serwis pomp ciepła. Nasza siedziba znajduje się w Dziembowie, dojazd do Wałcza zajmie nam mniej niż godzinę. Po przybyciu na miejsce od razu ocenimy sytuację i przystąpimy do pracy.

Fachowcy blisko ciebie

Rozumiemy, że pompy ciepła to nadal stosunkowo nowe rozwiązanie, dlatego chętnie dzielimy się naszą wiedzą w zakresie ich montażu, konserwacji i serwisu. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, zarówno w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu, jak i ustalenia pasującego do twojego grafiku terminu prac. Gwarantujemy profesjonalny montaż oraz serwis, wszystko bez niepotrzebnego bałaganu. Reagujemy na każdą potrzebę klienta. Na wszystkie zgłoszenia odpowiadamy najszybciej, jak to możliwe. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, które może pojawić się w trakcie naszej pracy.

Decydujesz się na zakup pompy ciepła? Potrzebny ci jej serwis? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub w naszym biurze. Podejdziemy do twojej sprawy indywidualnie i zaproponujemy najlepsze rozwiązania dotyczące montażu i konserwacji.
Dojazd do Wałcz