Zależy Ci na zachowaniu pełnego komfortu podczas przebywania w domu czy pracy w biurze? Jeżeli źle znosisz letnie upały albo pragniesz czuć wygodę termiczną w wybranych pomieszczeniach przez cały rok, skorzystaj z usługi oferowanej przez naszą firmę! Przeprowadzamy profesjonalny montaż klimatyzacji na terenie Piły, a także dbamy o urządzenia w Twoim domu lub placówce firmowej doglądając ich stanu podczas kompleksowego serwisu. Dysponujemy najwyższej jakości nowoczesnymi klimatyzatorami takich marek, jak:

 • Midea
 • Rotenso
 • Gree
 • LG
 • Kaisai
 • Aux

 

Szeroki wybór niezawodnych klimatyzatorów od czołowych marek na rynku – montażem jakich urządzeń zajmujemy się w MKH Systems?

Aby montaż urządzeń przebiegł prawidłowo należy poprzedzić go wyborem odpowiedniego klimatyzatora. W MKH Systems wiemy, że sprzęt dostosowany do potrzeb Twoich i otoczenia, w którym będzie funkcjonował, to klucz do osiągnięcia pełnego komfortu życia. Właśnie dlatego oferujemy szeroki wybór urządzeń takich marek, jak LG, Gree, Midea czy Rotenso w wersji:

 • kasetonowej
 • ściennej
 • przypodłogowej
 • podstropowo-przypodłogowej
 • kanałowej.

Są to najnowocześniejsze propozycje, których działanie można kontrolować zarówno centralnie, jak i za pomocą urządzenia mobilnego - będąc poza domem lub biurem. Urządzenia dostępne w naszej ofercie podlegają profesjonalnemu wsparciu serwisowemu naszych specjalistów.

 

Sprawny i w pełni funkcjonalny klimatyzator? Tylko dzięki prawidłowo przeprowadzonemu montażowi!

Chcesz, aby urządzenie zakupione z naszej oferty spełniało swoją funkcję? Nie ryzykuj samodzielnym montażem i skorzystaj z usług wyspecjalizowanej firmy, która przeprowadzi go za Ciebie! Nasi fachowcy zadbają o to, aby wybrana klimatyzacja została zamontowana w oparciu o zalecenia producenta oraz Twoje potrzeby. Ponadto oferujemy pomoc serwisową w przypadku awarii sprzętu, w ramach której dokonamy przeglądu urządzenia oraz ewentualnej wymiany jego części.

 

Profesjonalny serwis urządzeń zakupionych w naszym salonie – zadbaj o sprawność klimatyzacji w swoim domu lub biurze!

MKH Systems oferuje profesjonalny serwis klimatyzacji na terenie Piły dla Klientów, którzy zdecydowali się na zakup jednego z urządzeń takich marek, jak Gree, Rotenso, LG czy Midea. W ramach takiego serwisu zbadamy przyczynę awarii oraz postaramy się znaleźć najbardziej optymalne rozwiązane. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, które możemy wykorzystać do poprawy działania całego systemu w Twoim domu lub biurze.

 

Koszt montażu klimatyzacji w MKH Systems – umów się na bezpłatną wycenę lub skorzystaj z gotowego kosztorysu!

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem montażu klimatyzacji na terenie województwa wielkopolskiego, dostępnego na naszej stronie internetowej wraz z katalogami urządzeń. Przeprowadzamy również indywidualne wyceny w oparciu o rodzaj wykonywanych prac serwisowych czy instalacyjnych – w celu ustalenia kosztu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszymi fachowcami.
Dojazd do Piły