Krzysztof Chyb instalator

Z przyjemnością chcielibyśmy Państwu zaprezentować naszą ofertę z branży klimatyzacji, pomp ciepła, wentylacji i rekuperacji.

Oferujemy urządzenia charakteryzujące się wysoką i sprawdzoną niezawodnością.

Jesteśmy firmą kompleksową, która świadczy usługi od projektu i doboru urządzeń przez dostawę a kończąc na montażu i serwisie.

Tworzymy lepsze warunki do pracy, wypoczynku, udoskonalając powietrze, którym oddychasz.

W ofercie posiadamy urządzenia wiodących producentów, takich jak: Gree, LG, Rotenso, Aux, Midea oraz Kaisai.

Bezpieczeństwo i satysfakcja klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego posiadamy niezbędne certyfikaty i uprawnienia do montażu, serwisu i naprawy urządzeń, które proponujemy.

Lubimy to co robimy, robimy to co lubimy.

 

Klika słów o naszej historii

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku i od tego czasu stale dostarcza klientom najnowsze rozwiązania technologiczne. Początkowo zajmowaliśmy się montażem kamer przemysłowych i systemów alarmowych, a także pracami ogólnobudowlanymi. W 2018 roku zaczęliśmy zaś specjalizować się w instalacji urządzeń chłodniczych, w tym systemów klimatyzacji i pomp ciepła.

Montaż klimatyzacji - posiadamy specjalistyczną wiedzę

Ciągle podnosimy nasze umiejętności, aby móc oferować naszym Klientom technologie z najwyższej półki. Największa wartością naszej firmy są pracownicy. Regularnie bierzemy więc udział w szkoleniach organizowanych przez dostawców sprzętu jaki instalujemy – producentów takich, jak między innymi GREE, Rotenso, LG, MIDEA, NIBE. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z branżowymi nowinkami i najefektywniejszymi rozwiązaniami w dziedzinie chłodnictwa.

Firma MKH Systems to połączenie specjalistycznej wiedzy, wysokiego poziomu obsługi klienta i kompleksowego zakresu usług. Zapraszamy do kontaktu!