Urządzenia dostępne w ofercie MKH Systems mają niezwykle szerokie zastosowanie - można wykorzystać je do ogrzewania pomieszczeń, wody użytkowej, a także zapewnienia lepszej cyrkulacji powietrza we wnętrzu domu lub lokalu firmowego. Wszystko to w sposób wydajny i ekologiczny tak, aby poprawić jakość Twojego życia! Jeżeli zależy Ci na zastosowaniu takiego rozwiązania w swoim gospodarstwie domowym lub przedsiębiorczym, skorzystaj z usług naszej firmy! Oferujemy pompy ciepła z montażem na terenie Chodzieży oraz serwis urządzeń zakupionych z naszego asortymentu.

Dysponujemy nowoczesnymi i niezawodnymi pompami ciepła powietrze-woda marki Panasonic w wersji Monoblock, Split i All in One. Nasi fachowcy dobiorą je w zależności od potrzeb Twoich i Twojego gospodarstwa, dbając o to, aby były w pełni sprawne i funkcjonalne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami usług montażowych i serwisowych oferowanych przez MKH Systems oraz skorzystania z bezpłatnej wyceny zlecenia przez naszych specjalistów!

 

Pompy ciepła Panasonic - urządzenia grzewcze na miarę Twoich oczekiwań!

Chcesz, aby zakupione urządzenie grzewcze było nowoczesne, niezawodne i przede wszystkim dawało Ci gwarancję wytrzymałości oraz pracy przez długie lata? Postaw na pompy ciepła Panasonic w wersji Monoblock, Split i All in Onedostępne w naszej ofercie! Są to sprzęty do montażu zewnętrznego, wewnętrznego, a także kompaktowe urządzenia o nowoczesnych funkcjach od jednego z czołowych producentów sprzętów grzewczych dla gospodarstw domowych i lokali użytkowych. Każde z urządzeń podlega przeglądowi oraz usługom serwisowym świadczonym przez naszych fachowców.

 

Montaż urządzeń grzewczych w MKH Systems - skorzystaj z pomocy doświadczonych fachowców i ciesz się rozwiązaniem gwarantującym lepszą jakość życia!

 

Lata doświadczenia, znajomość sprzętu dostępnego w ofercie oraz umiejętność dopasowania go do potrzeb Klienta – te i wiele innych cech wyróżniają nasze usługi na tle konkurencji! Zajmujemy się profesjonalnym montażem pomp ciepła na terenie województwa wielkopolskiego w oparciu o wiele czynników istotnych podczas instalacji - powierzchnię budynku, zapotrzebowania na moc grzewczą czy zaleceń technicznych producenta sprzętu.

 

Przegląd urządzeń i usługi serwisowe oferowane w MKH Systems

Poza montażem nie zapominamy również o regularnym przeglądzie i serwisie sprzętów naszych Klientów. Właśnie dlatego oferujemy serwis pomp ciepła w Chodzieży, w ramach którego kompleksowo zapoznajemy się ze stanem urządzenia według przygotowanej listy kontrolnej. W naszych działaniach skupiamy się na tym, aby Twoje urządzenie grzewcze pozostało w pełni sprawne i funkcjonowało zgodnie z obietnicami producenta.

 

Koszt usług montażowych i serwisowych w naszej firmie - skorzystaj z bezpłatnej wyceny przez naszych specjalistów!

Zainteresowała Cię oferta MKH Systems? Zapoznaj się z cennikiem usług dostępnym na naszej stronie internetowej lub skorzystaj z bezpłatnej wyceny prac montażowych i serwisowych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia wizyty naszego fachowca, który dobierze dla Ciebie odpowiednią pompę ciepła i ustali szczegółowy kosztorys zlecenia.
Dojazd do Chodzieży