Na zewnątrz 30 stopni w cieniu, a otwieranie okien zamiast pomóc, tylko szkodzi? Masz już dość duchoty, jaką wywołują rozgrzane zimą kaloryfery? Być może klimatyzacja to rozwiązanie dla Ciebie. Oferujemy montaż oraz serwis urządzeń na terenie Trzcianki. Mamy w ofercie modele topowych marek na rynku: LG, Midea, Rotenso oraz Gree.

Montaż klimatyzacji w Trzciance

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferujemy montaż klimatyzacji zarówno w budynkach prywatnych (w domach i mieszkaniach), jak i w biurach. Lata doświadczenia na rynku sprawiły, że możemy pochwalić się szybkością i czystością pracy. Montaż urządzenia potrwa błyskawicznie i obiecujemy, że nie zostawimy bałaganu w gratisie. Podejmujemy się instalacji klimatyzacji nawet w nietypowych budynkach. Po konsultacjach z klientem wybieramy odpowiednie miejsce do założenia klimatyzacji. Cennik naszych usług dostępny jest na stronie internetowej, a w nietypowych przypadkach cenę montażu ustalamy indywidualnie. Przeprowadzamy darmową wycenę.

Oferujemy klimatyzatory tylko czołowych firm na rynku (Gree, Midea, LG, Rotenso). Jesteśmy przekonani o ich jakości i wytrzymałości. Znajomość instalowanych przez nas urządzeń sprawia, że ich montaż nie sprawia nam żadnych problemów.

Zadbaj o siebie dzięki klimatyzacji

Dobrej jakości klimatyzatory o nie tylko komfort. Filtry w klimatyzatorach usuwają alergeny, pyłki oraz inne zanieczyszczenia, co poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach.

Serwis klimatyzacji w Trzciance

Przeprowadzamy przeglądy oraz serwis klimatyzacji. Przeglądu powinno dokonywać się dwa razy w roku, aby uniknąć niespodziewanych usterek i zachować urządzenie w jak najlepszym stanie. Przeprowadzane przez naszą firmę konserwacje to dogłębny proces składający się aż z 9 etapów. Zawsze wygląda tak samo, nie wybieramy drogi na skróty. Zapewni to długie życie wybranemu urządzeniu. Regularne sprawdzanie stanu urządzenia jest ważne także dla zdrowia i komfortu użytkowników. Oferujemy naszym klientom konkurencyjną cenę przeglądu.

Lokalni specjaliści

Kontakt z klientem jest dla nas najważniejszy. Rozumiemy, że nie każdy zna się na montażu i serwisie klimatyzacji, dlatego zawsze oferujemy wyjaśnienia oraz rady dotyczące dbania o wybrany sprzęt. Odpowiadamy na wszystkie pytania, jakie mogą pojawić się podczas całego procesu. Dostosujemy się do Twoich potrzeb. Wspólnie wybierzemy najlepszy termin prac, a także odpowiednie miejsce instalacji tak, żeby klimatyzator nie zakłócał Twojego codziennego życia. Lata doświadczenia sprawiły, że znamy się na rzeczy – obiecujemy sprawny montaż lub serwis, a także brak bałaganu. Dokładnie posprzątamy po sobie, abyś po naszym wyjściu mógł w spokoju cieszyć się nowym, klimatyzowanym wnętrzem. Ważna jest dla nas także szybkość reakcji. Nie lubimy zostawiać naszych klientów z problemem na głowie, dlatego reagujemy na zgłoszenia tak szybko, jak to możliwe.

Zainteresowała cię nasza oferta? Potrzebujesz nagłego serwisu? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Dojazd do Trzcianka