Instalacje, które pomagają zapewnić komfortowe warunki we wnętrzu pomieszczenia podczas fali upałów to w ostatnich czasach domena nie tylko sklepów, restauracji czy biurowców. Coraz częściej na montaż klimatyzacji decydują się też właściciele mieszkań i domów jednorodzinnych. Firma MKH Systems wychodzi z korzystnymi ofertami dla obu rodzajów klientów.

 

Rozwiązania dla domu i biura

 

Dobieramy i montujemy rozwiązania dostosowane do różnego rodzaju obiektów. Doskonale wiemy bowiem, że nieco inny klimatyzator sprawdzi się w domu jednorodzinnym, inna instalacja będzie zaś potrzebna w siedzibie dużej firmy. Niezależnie od przestrzeni, w której ma być zamontowane urządzenie, naszym klientom zapewnimy te same usługi. Oferujemy pomoc i doradztwo w wyborze sprzętu jak najpewniej dostosowanego do obiektu, a także zaprojektowanie, montaż i późniejszy serwis systemu klimatyzacji.

Efektem naszych realizacji jest możliwość uzyskania optymalnej temperatury w danym pomieszczeniu, co bezpośrednio przekłada się na komfort przebywających w nim osób – niezależnie od tego, czy są to pracownicy biura, czy domownicy wypoczywający w salonie po długim dniu.

 

Klimatyzacja – jakie urządzenia montują pracownicy naszej firmy?

 

Nasze przedsiębiorstwo ma doświadczenie w instalacji urządzeń wymiany powietrza od takich producentów, jak:

  • LG
  • GREE
  • ROTENSO
  • KAISAI ECO
  • AUX
  • MIDEA

W zależności od potrzeb pomieszczenia i obiektu, dobieramy i montujemy klimatyzatory ścienne, podsufitowe, kanałowe i kasetonowe. Wymienieni producenci oferują sprzęt o zróżnicowanej funkcjonalności. Możemy więc zaproponować montaż sprzętu, w którym jego standardowe zastosowanie wzbogacone zostało takimi funkcjami, jak oczyszczanie powietrza, jego ogrzewanie czy osuszanie. Instalujemy urządzenia energooszczędne, z opcją inteligentnego sterowania i cichej pracy, co podobnie jak optymalna temperatura również przekłada się na komfort i zadowolenie użytkownika.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Dziembowie pod Piłą. Z chęcią zrealizujemy projekty dla Klientów znajdujących się na obszarze do 100 kilometrów od naszej siedziby.

 

 Wykonujemy montaż klimatyzacji na terenie miast:

Klimatyzacja Piła

Klimatyzacja Chodzież

Klimatyzacja Wałcz

Klimatyzacja Trzcianka