Klimatyzatory do domu

Nie wszyscy uwielbiają letnie dni, kiedy temperatura na zewnątrz jest naprawdę wysoka. Dlatego też część z nas poszukuje sposobu, który pozwoliłby na ochłodzenia powietrza w danym budynku czy nawet mieszkaniu. Rozwiązaniem w tej sytuacji będzie klimatyzator do domu. Do niedawna mogło się wydawać, że jest to niezwykle droga inwestycja, jednak dzięki coraz większej popularności, ludzie chętnie korzystają z możliwości jego montażu. Możemy zastanawiać się nad tym, co tak naprawdę będzie najlepsze dla konkretnej przestrzeni. Rynek ten jest prawdziwie przepełniony najróżniejszymi modelami urządzeń, które dla laika - są praktycznie identyczne. Na szczęście, zespół MKH SYSTEMS pragnie zadbać o to, żeby ten wybór nie był skomplikowany dla naszych Klientów!

 

Montaż klimatyzacji domowej Piła

Fachowe doradztwo i montaż klimatyzacji w domu

Klimatyzacja domowa i do mieszkań nie stanowi dla nas żadnego problemu, dlatego też w ramach naszych usług proponujemy:

  • doradztwo przy wyborze odpowiednich urządzeń,
  • projektowanie całego systemu chłodzącego,
  • montaż oraz serwis sprzętu.

Najczęściej wybieranym rodzajem jest klimatyzator do domu split. Składa się on z dwóch części – zewnętrznej, która jest dosyć głośna oraz wewnętrznej. Ta, znajdująca się w budynku może być ścienna, przysufitowa, przypodłogowa, kasetonowa lub też kanałowa. Nasz zespół dobierze odpowiednie urządzenie do potrzeb każdego klienta, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb.

 

Czyste powietrze w Twoim mieszkaniu

Jednak klimatyzacja do mieszkania i domu to nie tylko niższa temperatura w gorące dni. To także możliwość oddychania oczyszczonym powietrzem bez alergenów, bakterii i nieprzyjemnego zapachu z zewnątrz. Jeśli zależy Ci również na tym, to nadszedł najwyższy czas na zamontowanie w swoim mieszkaniu systemu chłodzącego. Jego zalety są bardzo łatwe do zaobserwowania, a mowa tutaj o:

  • utrzymaniu wybranej przez Ciebie temperatury,
  • oczyszczeniu powietrza w danym pomieszczeniu,
  • utrzymaniu wilgotności powietrza na stałym, komfortowym poziomie.

 

Specjalistyczny sprzęt gwarancją Twojej wygody

Jak wspomnieliśmy wyżej, w firmie MKH Systems możesz liczyć na kompleksową obsługę. W zależności od Twoich potrzeb zajmiemy się zaprojektowaniem instalacji chłodzącej, doborem najodpowiedniejszego urządzenia, montażem systemu, a także jego serwisem. Klimatyzatory do domu dobieramy z asortymentu takich producentów jak między innymi Gree, LG, Rotenso, Aux, Midea oraz Kaisai. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez tych producentów - dostarczymy Ci więc najnowsze technologie i rozwiązania.

MKH Systems instaluje klimatyzatory do domu, które odznaczają się cichą pracą, energooszczędnością i prostotą obsługi. Chcemy pomóc Ci w stworzeniu jak najbardziej komfortowych warunków w miejscu Twojego zamieszkania. Dzięki nam będziesz mógł nie tylko uregulować temperaturę w pomieszczeniu – oferujemy urządzenia z funkcją zarówno chłodzenia, jak i grzania – ale też oczyścić powietrze, którym oddychasz i utrzymać odpowiedni poziom jego wilgotności.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i wybiorą razem z Tobą odpowiednie rozwiązanie do Twojego domu.

 

Interesuje Cię bezpłatna wycena montażu klimatyzacji w domu, biurze, mieszkaniu?

Zapraszamy do kontaktu