Poszukujesz ekonomicznego i ekologicznego rozwiązania, dzięki któremu zadbasz o komfortowe warunki cieplne w swoim domu lub lokalu firmowym? Takim systemem mogą być zyskujące coraz większą popularność pompy ciepła powietrze-woda, które wykorzystuje się m.in. do ogrzewania podłogowego lub jako alternatywę dla ogrzewania centralnego. Jeżeli zależy Ci na wprowadzeniu takiego rozwiązania w swoim gospodarstwie, skorzystaj z usług firmy MKH Systems oferującej pompy ciepła z montażem na terenie Piły. Dysponujemy nowoczesnymi sprzętami wiodących marek na rynku takich jak Panasonic w wersji Monoblock, Split oraz All in One, które podlegają przeglądowi i serwisowi przez naszych specjalistów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług montażowych i serwisowych świadczonych dla mieszkańców województwa wielkopolskiego. Koszt prac wykonywanych przez naszych fachowców dostępny jest w cenniku na stronie internetowej MKH Systems lub jest ustalany indywidualnie w zależności od wybranego urządzenia, czynników technicznych budynku czy zapotrzebowania na moc grzewczą.

 

Pompy ciepła marki Panasonic - urządzenia montowane przez firmę MKH Systems

Jako firma specjalizująca się w montażu i serwisie urządzeń grzewczych dysponujemy sprzętami czołowych marek na rynku. Korzystając z naszych usług możesz wybrać pompy ciepła producenta Panasonic takie jak:

  • Monoblock - składające się z jednego urządzenia instalowanego na zewnątrz budynku,
  • Split – dwie jednostki wewnętrzne i zewnętrzne,
  • All in One – kompaktowe sprzęty montowane wewnątrz budynku, z możliwością sterowania zdalnego w chmurze.

Poza instalacją przeprowadzamy również ich regularny przegląd oraz, w razie potrzeby, prace serwisowe mające na celu poprawę ich funkcjonowania.

Montaż pompy ciepła powietrze-woda – samodzielnie czy z pomocą doświadczonych fachowców?

Zastanawiasz się nad zakupem pompy ciepła do swojego domu lub budynku swojej działalności? W takim razie powinieneś również rozważyć skorzystanie z usług firmy specjalizującej się w ich instalacji! W MKH Systems zajmujemy się profesjonalnym montażem zewnętrznych i wewnętrznych urządzeń grzewczych marki Panasonic oraz rur obiegu chłodniczego pomiędzy jednostkami. Z naszą pomocą prace przebiegną sprawnie i przede wszystkim dokładnie, pozostawiając Cię z w pełni sprawnym urządzeniem.

 

Usługi serwisowe pomp ciepła - dlaczego warto pamiętać o regularnym przeglądzie urządzeń?

Poza montażem oferujemy również kompleksowy serwis pomp ciepła na terenie Piły. Przykładamy szczególną uwagę do stanu sprzętów znajdujących się w Twoim gospodarstwie, dlatego zalecamy przeprowadzanie przeglądu pomp ciepła minimum raz w roku. Regularne sprawdzanie stanu sprzętu pozwoli Ci uniknąć częstych serwisów lub konieczności wymiany zniszczonych, bądź wyeksploatowanych części urządzenia.

W celu umówienia usług oferowanych przez firmę MKH Systems zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści zapoznają się ze szczegółami zlecenia, dobiorą dla Ciebie odpowiedni sprzęt oraz zajmą się jego instalacją w oparciu o Twoje potrzeby.

 

 

Dojazd do Piły