TEST

Klimatyzatory GREE
Klimatyzatory LG
Klimatyzatory Kaisai Eco
Kimatyzatory TCL (lindab)
Klimatyzatory INVENTOR

 

Domeną naszej firmy jest dostarczanie nowoczesnych klimatyzatorów, które mogą być montowane w różnych przestrzeniach, takich jak mieszkania, domy jednorodzinne czy też biura. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów oraz wysokiej klasy podzespołów, co sprawia, że odznaczają się sprawnym i wydajnym działaniem nawet przez wiele lat użytkowania. Wybrane modele urządzeń posiadają pilot bezprzewodowy, a nawet aplikację mobilną, dzięki której możliwe jest sterowanie instalacją z dowolnego miejsca na ziemi.
 
Cennik klimatyzacji z montażem
 
W ramach prowadzonych działań zajmujemy się zarówno doradztwem, projektowaniem, jak i montażem klimatyzacji. Zatrudniamy niezwykle doświadczone oraz wykwalifikowane osoby, które całość prac przeprowadzają w bardzo szybki oraz profesjonalny sposób. Oferujemy akcesoria dostarczane przez renomowanych producentów z branży, takich jak
GREE, LG, KAISAI ECO czy też TCL. Tak szeroka oferta urządzeń powoduje, że każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.
 
Klimatyzacja - postaw na sprawdzone rozwiązania
 
Każdy model urządzenia charakteryzuje się zróżnicowanymi funkcjami. Oferujemy instalacje z funkcją turbo, która pozwala na bardzo szybkie chłodzenie pomieszczeń, a także z funkcją Auto Clean, która znacząco ogranicza rozwój drobnoustrojów przez automatyczne osuszanie wymiennika.
 
Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych  rozwiązań dla swoich potrzeb. Każde z prezentowanych urządzeń spełnia wszelkie wymogi energooszczędne oraz klimatyczne.